Bylinkový čaj Proti stresu

4 hodnocení

Složení: meduňka nať ( Melissae herba), citronová tráva ( Cymbopogon herba), měsíček květ ( Calendulae flos), třezalka nať (Hyperici herba), levandule květ ( Lavandulae flos), mučenka nať ( Passiflora herba) Objem: 80ml

Dostupnost Skladem
Kód: 085
49 Kč
Bylinkový čaj Proti stresu
4 hodnocení
4,3 4 hodnocení

Směs , která v tradiční lidové medicíně vychází z nejčastěji používaných bylin pro zklidnění při duševním vypětí.

Drogy v této směsi se tradičně a velmi často používají do zklidňujících směsí a při poruchách spánku, především díky éterickým olejům obsaženým v přítomných bylinách.

Upozornění: Směs obsahuje třezalku, která může způsobit fotosenzibilizaci, rovněž může dojít k interakci s některými současně podávanými léky( např.cyklosporiny, dioxiny, bicyklická antidepresiva, perorální kontraceptiva aj.) Jakékoliv užívání prostředků obsahujících třezalku je nutné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Dávkování a způsob použití: 1-2 čajové lžičky přelijeme ¼ l vroucí vody a necháme 3-5 min. odstát. Nálev připravujeme vždy čerstvý, pijeme 1 x denně, nejlépe navečer nebo před spaním .

Čaj není vhodný pro dlouhodobé užívání. Není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučené denní dávkování.